Nie największy przegrany boli lub pomóc grubym ludziom?

Nie największy przegrany boli lub pomóc grubym ludziom?Utrata masy ciała i zabawiać ludzi w tym samym czasie, jak się wydaje, sytuacja win-win. Ale tak nie może być przypadek do reality-show “największym przegranym”.

Oglądać reality show, teleturniej uczestnicy pocić się, wysilać, i dieta ich drogę do dużej utraty wagi może rzeczywiście doprowadzić widzów, szczególnie cienkich widzów, aby bardziej sztywno sądzić wszystkich ludzi z nadwagą, nowy badanie pokazuje.

Naukowcy uważają, że przyczyna tkwi w tym, że pokazują, wydaje się, robią dobrą robotę, przekonując nas, że ciężar ciała jest całkowicie pod kontrolą człowieka.

Że dostosowuje się do myśli, że jeśli show uczestnicy mogą gwałtownie się kurczyć, każdy powinien umieć.

Problem z tym pojęciem, jak uważają eksperci, polega na tym, że to nie prawda.

“Prawdziwa rzeczywistość jest taka, że istotny, trwałej utraty masy ciała jest nieosiągalny dla większości ludzi” – mówi Rebecca poole, doktor filozofii, dyrektor badań w centrum Rudd w karmowej polisy i otyłości na uniwersytecie Yale w New Haven, w stanie Connecticut., e-mail.

“Wiemy, że najlepsze, co możemy tak naprawdę oczekiwać, że ludzie tracą i trzymać z upływem czasu od zwykłych programów utraty wagi wynosi około 10% masy ciała” – mówi poole, który studiuje przesunięcia masy ciała, ale nie był zaangażowany w bieżące badanie.

“Oczywiście, niektórzy ludzie tracą więcej, niż to, ale zdecydowana większość pochodzi, że na wadze w ciągu jednego roku do pięciu lat. Widzimy także, jak to się dzieje w serialu, kiedy ludzie opuszczają to show, wielu zwrócić ciężar z powrotem” – mówi.

Rzecznik telewizji NBC, sieć, którą produkuje “największym przegranym” odmówił komentarza badanie.

Tankowania ‘Negatywny Stosunek’?Tankowania 'Negatywny Stosunek'?

Pokaz, teraz w swoim 13-m sezonie był sukces przeboju, tarło online program odchudzania linia diety i suplementy diety, i dwa luksusowe utrata masy ciała kurortów.

“To świetna zabawa” – mówi badacz Robert A. Carels, doktor filozofii, psycholog i profesor w uniwersytecie w Bowling Green w Ohio.

“W niektórych aspektach, wydaje się, że przedstawiają pełnych ludzi w pozytywnym świetle. Można je zobaczyć предысториями. Są one bardzo ciężko pracować. Jesteś podłączony do postaci”.

“Z drugiej strony” Carels mówi, “to, być może, dzieje.”

On mówi, że jego badania i jeszcze parę osób przypuszcza się, że w ekstremalnych utrata masy ciała pokazuje, że zazwyczaj pokazują zawodnicy tracą setki funtów za kilka godzin codziennych ćwiczeń i ścisłej diety, podczas gdy wszyscy opuszczają swoje rodziny i miejsca pracy w ciągu tygodni lub miesięcy, może zasilać niektóre z tych negatywnych ustawień o tym, jak kontrolowany ciężar.”

Testowania Stosunek Po Przejrzeniu Ekstremalnych Utrata Masy Ciała

Do badania, które opublikowano w czasopiśmie “otyłość”, 59 studentów uczelni były losowo rozmieszczone, aby obejrzeć odcinek z największych nieudacznika lub naturalnego reality show, rezydencja Surykatek, dla porównania.

Zanim one są, naukowcy sprawdzili ich stosunek do otyłości i otyłych ludzi, zmuszając ich odpowiedzieć na kilka ankiety.

Studenci trzymali w niepewności w odniesieniu do celu badania. Powiedzieli, że testy zostały mierzy, jak szybko mogą one przetwarzać pytania.

Pytali, na przykład, jak bardzo zgodzili się z wypowiedziami jak “pełne ludzie będą mogli schudnąć, jeśli naprawdę chcą.”

Także pytali o cechach charakteru, są one związane z otyłością. Wybór obejmowały pozytywne rzeczy, jak uczciwość, towarzyski i inteligentny. Negatywny wybór włączonymi leniwy, i nieatrakcyjne.

Tydzień po zażyciu tych wstępnych testów, ludzi poprosił oglądać wyznaczonych pokazuje. Naukowcy ponownie przetestowali je po tym, jak skończyli odcinki.

Zgodnie z oczekiwaniami, “posiadłość Meerkat” nie zmieniają się, jak uczniowie czuli się o otyłości w taki czy inny sposób.

Ale naukowcy twierdzą, że widzieli niewielkie, ale istotne zmiany w niektórych relacji po tym, jak studenci patrzyli na frajera.

“Widzieliśmy wzrost niechęć i wzrost percepcji obsługi” – mówi Carels.

“Niechęć, wydawało się, że były nieco silniejsze w istotach ludzkich, które były cienkie i nie próbuję schudnąć”, mówi.

Przesunięcia ciężaru trudno zmienićPrzesunięcia ciężaru trudno zmienić

Inni eksperci mieli inne spojrzenie na wyniki badania.

“Myślę, że ludzie, w zasadzie, pochodzą z negatywnym nastawieniem [o otyłości], i są one bardzo trudne do zmiany” – mówi Rena A. Mendelssohn, doktor habilitowany, profesor dietetyki na uniwersytecie Райерсон w Toronto, Kanada. “Nie jestem pewien, czy można powiedzieć, że oglądanie show zrobił ich ponad anty-tłuszcz”.

Mendelssohn już przeprowadzili podobne badanie, zaprezentowane w zeszłym roku na krajowym szczycie w Kanadzie otyłości, które są sprawdzone 42 ludzi przed i po tym, jak obserwowali jak Top model największego nieudacznika lub Ameryki.

Jej badania nie stwierdzono żadnych zmian w stosunek widzów do otyłości lub otyłych ludzi po przejrzeniu show.

To było niesamowite – mówi. Myślała, że ludzie, którzy obserwowali wielkim przegranym będzie czuć więcej empatii i mniej uprzedzeń w stosunku do osób otyłych, po.

“Myślę, że prawdziwy sens ich pracy i nasze prace jako całością anty-tłuszczowe relacje; jak są silne i stałe” – mówi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *